AtlasPark AVM Sinema
AtlasPark AVM Sinema

Atlaspark Sinema

2015 yılında hizmete giren AtlasPark AVM içinde yer alan AtlasPark AVM Sinemaları, CineAtlas markası ile hizmet vermektedir. AtlasPark Sinema toplamda Dolby Atmos ses sistemine sahip 8 salonla sinemaseverleri karşılamaktadır.

Dev sinema perdeleri, ses sisteminde dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları ve rahat geniş koltukları ile AtlasPark Alışveriş Merkezi Sinema Salonları bölge halkının yoğun ilgisini görmektedir. AtlasPark CineAtlas, kendine has ve özel mimarisi, salon içi ve ara dinlenme alanlarında ki renk ve görsel seçimleri ile güzel ve hoş bir sinema salonudur.

Sinema salonu en güncel ve vizyonda ki hemen hemen tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu anlamda haftanın yedi (7) günü sinema seanslarını buna göre düzenlemektedir. AtlasPark AVM sinema seansları 11:00 ile geç saat olarak şimdilik 21:30 olarak sunulmaktadır.

Bilmeyenler için söylemekte yarar var; AtlasPark Sinema Sultanbeyli ilçesinde AtlasPark Alışveriş Merkezi içinde yer almaktadır. Sinema salonuna 0 (216) 398 78 88 telefon ile ulaşarak en güncel AtlasPark sinema seansları, AtlasPark sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait ulaşım ve iletişim bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Sinema salonu gerek kendi aracınız ile, gerek toplu taşıma araçları ve gerekse ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Salon İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli ilçesindedir. 

İletişim Bilgileri

Atlaspark Avm Sinema İletişim Bilgileri

AtlasPark CineAtlas Sinema Salonu Sultanbeyli ilçesinde bulunan AtlasPark AVM içinde yer almaktadır.

CineAtlas sinema salonu iletişim ve ulaşım adresi Abdurrahman Gazi Mah. Fatih Bulvarı. No: 67 Atlaspark AVM Sultanbeyli / İSTANBUL Telefon; 0 (216) 398 78 88 `dir.

Aşağıda yer alan linkten sinema salonuna detaylı ulaşım bilgilerini edinebilirsiniz.

AtlasPark AVM Ulaşım Bilgileri

Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)