Şikayet Yaz

Kozzy AVM

Kozzy AVM, zengin mağaza karması, özel mimarisi, değişik dünya lezzetlerinin sunulduğu restoranları, 9 salondan oluşan sineması, ziyaretçilerin kültür sanat alanındaki beklentilerine cevap veren 400 kişilik Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, sergi salonları ve açık hava terasları ile misafirlerine alışveriş, tiyatro, sinema, eğlenceyi bir arada sunmaktadır.

Şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olarak konumlanan Kozzy AVM, gün ışığının her köşede hissedildiği, semt sıcaklığını yansıtan özel mimarisi ile aydınlık ve sıcak bir atmosfer sunmaktadır. Müşteri odaklı mimari tasarım, alışveriş merkezinin her köşesinde hissedilmekte, ziyaretçiler pratik ve konforlu alışverişin ayrıcalığını yaşamaktadır.

Kozzy AVM içerisinde ; ATASAY, ATASUN OPTİK, AVŞAR SİNEMALARI, BAY DÖNER, BURGER KING, ENGLISH HOME, FLORMAR, GRATIS, İPEKYOL, KEMAL TANCA gibi markaların yanı sıra yerli yabancı birçok marka hizmet vermektedir.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Avm demek bile zor küçük yer olması fazla imkan sağlamıyor size şimdiden söylemek istesim giderseniz eliniz boş çıkabilrsiniz