Bilkent Center Sinema
Bilkent Center Sinema

Bilkent Center AVM Sinema Seansları

Bilkent Center AVM içinde yer alan Bilkent Center Prestige Sinema Salonları teknolojinin olanaklarından faydalanarak hazırlanmış sinema salonlarıdır. Bilkent Center AVM Sinema 11 farklı salondan oluşan sinema salonlarıdır. Sinema perdeleri kalitesiyle, dört dörtlük ses ve görüntü sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle oldukça rahat, geniş ve ultra konforlu koltukları ile sizin gibi sinemaseverlere unutulmaz bir sinema deneyimi yaşatıyor.

Sinema da geçireceğiniz birkaç saati huzurlu ve keyifli bir zaman dilimine dönüştürmeyi başaran Bilkent Center AVM Sinema Salonları, iç mimarisinde göstermiş olduğu hassasiyet, konforuyla kendini sevdiren geniş salonları, kendinizi çok rahat hissedeceğiniz ara dinlenme alanları ve kafeteryası ile sizlerin vazgeçilmezleri arasında. Sinema seanslarında uyguladığı düzeniyle de her zaman gönül rahatlığıyla ziyaret edilebilir.

Bilkent Center AVM Sinema vizyondakiler ve Bilkent Center AVM Sinema Seansları ile alakalı en detaylı ve güncel bilgilere  Bilkent Center Alışveriş Merkezi Sinema Salonu özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere hazırladığımız bu özel sayfamızdan sinema salonunun film saatlerine ulaşabileceğiniz gibi, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. Bilkent Center Avm sinema seansları haftanın yedi (7) günü tüm sinemaseverlere hizmet veriyor. Ve en erken 11:00 `de başlayıp, en geç seans saati olarak da 23:30 seansını uyguluyor.

Bilkent Center sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve bilet rezervi için ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerini Bilkent Center Prestige Sinemaları müşteri iletişim hattı olan 0312 266 16 27 numaralı telefonu kullanarak da yapabilirsiniz. Bilkent Center sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde arayabiliyorsunuz. Ya da bunu yapmak yerine sitemiz içerisinde yer alan bilgilerle kendinizi aydınlatabilirsiniz.

Tüm Avm ‘lere olduğu gibi Bilkent Center Avm ‘ye de ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi bilgilerini alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Ankara Bilkent Prestige

 Beytepe Köyü Yolu Bilkent Center AVM Bilkent/Ankara
 0(312) 266-1632
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
Gönder