Şikayet Yaz
Campione
Campione
CAMPIONE

2013 yılı itibariyle CAMPIONE Türkiye’de, bir seneden az bir sürede kurduğu 40’a yakın satış noktasından oluşan bayii ağıyla, hazır giyim sektörünün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

AYTEK teksilin Türkiye temsilciliğini yaptığı firma ilerleyen zamanlarda büyümesini devam ettirecektir.

CAMPIONE, uluslararası yaşam tarzı markası olma yolunda!

Kendisini işine adamış genç ve başarılı iş adamı Atakan Demirtaş tarafından kurulan Aktek Tekstil, 25 yıllık profesyonel deneyimi ile CAMPIONE çatısı altında tekrar şekillenerek, sektöre yeni bir soluk getiriyor.

2013 yılı itibariyle CAMPIONE’nin Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini üstlenen Aktek Tekstil, sadece Türkiye’de, bir seneden az bir sürede kurduğu 40’a yakın satış noktasından oluşan bayii ağıyla, hazır giyim sektörünün lider kuruluşları arasında yerini aldı.

Rekabet gücü, yüksek finans yapısı ve profesyonel yaklaşımıyla CAMPIONE ‘nin gücünü ve bilinirliğini en üst seviyelere taşımak için titizlikle çalışmayı ilke edinen Aktek Tekstil, moda sektörünün öncü firmalarından olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışıyla özellikle Avrupa moda sektörünün önde gelen simgelerinden olan CAMPIONE markasının, Türkiye ve Orta Doğu’da da aynı varlığı göstermesini sağlamak Aktek Tekstil’in yakın gelecekteki en önemli vizyonudur.

Aktek Tekstil’in misyonu; Müşteri önceliğiyle geliştirdiği iş modelini, bayileri ile birlikte koşulsuz güven, memnuniyet ve hizmet anlayışı çerçevesinde sunarak, nihai tüketicilerin birinci tercihi olmayı sağlamaktır.

CAMPIONE marka gücünü, Koleksiyonlarına yansıttığı özgün temaları detaylarda gizli bir şıklığa dönüştürmesi, teknolojinin en modern tekniklerini ürün kalitesine işlemesinden ve hedef gruplarının beklentilerine gösterdiği hassasiyeti, mükemmelliyetçi hizmet anlayışıyla sunmasından almaktadır.

Bu kapsamda Aktek Tekstil , sürekli işbirliği desteği ile bayilerine, Campione’nin ürün yönetimi alanındaki başarılı bilgi birikiminden ve profesyonelliğinden sınırsızca yararlanabilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca iş ortaklarına; sürekli mal tedariği, geliştirilmiş ürün yerleştirme metodları, optimize edilmiş yıllık ve mevsimsel planlamalar sunarak Aktif Satış Yönetiminde de avantajlar sağlamaktadır.

Aktek Tekstil, CAMPIONE markasının farkını ve gücünü yansıtan konsept mağazacılık anlayışını en üst kalitede tutmaya büyük özen göstermektedir. Mağaza Konsept yaklaşımında, esnek ve her müşterinin gereksinimi için ayrı ayrı geliştirilen özel çözümler sunmaktadır. Marka ruhunu yansıtan kaliteli ve ayrıcalıklı alışveriş önceliğinden hareketle, Türkiye ve Yurt dışında aktif olarak konsept mağazalar açmakta ve bayilikler vermektedir.

Aktek Tekstil, CAMPIONE markasının Türkiye dışında; Mısır, Cezayir, Ermenistan, Azerbaycan, Tataristan, Gürcistan, Yunanistan, Irak, İran, Yemen, Kazakistan, Kırgızistan, Kuveyt, Libya, Fas, Özbekistan, Suudi Arabistan, Sudan, Suriye, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kıbrıs temsilcisi ve distribütörüdür.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder