•  2008 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Outlet, bir yıllık yenilenme sürecini tamamladı.  Yerli ve yabancı birçok markanın mağazalarının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, yeni eklenen mağazaları, kültürel ve sosyal etkinlik alanları, açık ve kapalı çocuk oyun parkı v

 •  Türkiye’nin 7 ilinde 8 alışveriş merkeziyle hizmet veren Rönesans Gayrimenkul yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. İlk olarak 30 Mart 2012’de kapılarını ziyaretçilerine açan İzmir’in en popüler alışveriş merkezi olan ve outlet konseptinde hizmet veren İzmir Optimum 105 milyon avroluk yatırımla yapılan “Büyüme ve Dönüşüm” projesi sonunda outlet konseptinden çıkarak regular AVM

 •  Farklı ses tonu ve kendine has yorumuyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan başarılı şarkıcı Kalben, 25 Şubat Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet AVM’deki imza günü ve mini konseriyle İzmirli hayranlarının karşısına çıkacak.  İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Optimum’da bu

 • İzmir Optimum`da 30 Aralık Çarşamba 14:00 – 16:00 saatleri arasında Kar Küresi Yapım Atölyesi`ni sakın kaçırmayın! Hem eğlenin, hem öğrenin, hemde kendi yılbaşı hediyenizi kendiniz yapın.  

 • Kocan Kadar Konuş Oyuncuları İzmir Optimum Outlet `te3 Aralık 2016 tarihinde Kocan Kadar Konuş - Diriliş filminin özel gösterimi İzmir Optimum Outlet AVM `de sizleri bekliyor. Sizde bu özel gösterimi ve oyuncularla tanışma fırsatını kaçırmayın. Şebnem Burcuoğlu`nun "Kocan Kadar Konuş: Diriliş" isimli romanından uyarlanan ve "Kocan Kadar Konuş"un devamı niteliği taşıyan filmin İzmir Seyircili gösterimi 3 Ocak Pazar gün&u

 • Arda Erel İzmir Optimum AVM `de Kitabını İmzalıyorSevilen yazar ve sosyal medya fenomeni Arda Erel yeni kitabı `Senin İçin` i imzalamak için Optimum İzmir Avm `ye geliyor. Ayrıca Hande Kazanova sunumuyla gerçekleşecek keyifli bir sohbette sizleri bekliyor. Etkinlik 07 Şubat Pazar günü saat 16:00 `da. 

 • İzmir Optimum Outlet AVM `de Buray KonseriSon günlerin hit şarkısı "istersen" ile gençlerin hayran olduğu Buray 21 Şubat saat 16:00 da mini konser ve imza günü etkinliği için İzmir Optimum AVM `ye geliyor.Hit şarkılarıyla eğlenceli saatler sizleri bekliyor. 

 • İzmir Optimum Outlet AVM Çikolata AtölyesiSevgililer gününe özel çikolata yapımı atölyesi ile sevgililer gününüze ağzınız tatlı girin. Çikolata da bir romantiklik sembolüdür. Çikolata atölyesi ile romantik ve tatlı bir gün sizi bekliyor.13 Şubat saat 15:00 İzmir Optimum Outlet AVM de.İzmir Optimum AVM `nin tüm haber ve duyurularına buradan ulaşabilirsiniz.  

 • İzmir Optimum AVM de Emre Kaya Konseri"Yapboz" şarkısıyla listelerin başında yer alan Emre Kaya hayranlarıyla İzmir Optimum AVM de buluşacak.Sevgililer gününnde Emre Kaya şarkılarıyla coşacaksınız.İzmir Optimum Emre Kaya ile eğlenecek.14 Şubat saat 16:00 da bu coşkulu mini konseri ve imza gününü kaçırmayın.

 • İzmir Optimum Outlet AVM `de Merve Özbey Mini Konser ve İmza GünüKadınlar Günü`nde Merve Özbey`le Sınırsız Eğlence!İzmir Optimum Outlet AVM de kadınlar günü etkinliği kapsamında Merve Özbey 6 Mart Pazar günü saat 17:30 da mini konser ve imza günüyle hayranlarıyla buluşuyor.Kadınlar Günü`nde Optimum`a gelin, Merve Özbey Mini Konser ve İmza Günü etkinliğinin ardından Bisquitte`de Merve Ö

 • İzmir Optimum AVM `den Kadınlara Tam DestekÜretici kadınların kendi elleriyle yaptığı ürünlerin sergilendiği Nahıl standından, 30 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında 100 TL`lik alışveriş yapın, hem üretici kadınlara destek olun hem de İzmir Optimum`dan sürpriz hediyeler kazanın!

 • İzmir Optimum AVM `de Gökçe Mini Konser ve İmza GünüSon şarkısı "Vazgeçmeseydin Keşke" ile büyük beğeni toplayan Gökçe, Anneler Günü`ne Özel mini konser ve imza günü etkinliğiyle Optimum`da hayranlarıyla buluşuyor!

 • İzmir Optimum AVM ` de Canlı Müzikİzmir Optimum AVM de her cuma 18:30 - 20:30 arasında canlı müzik gösterimi bulunmaktadır.

 • İzmir Optimum AVM Ramazan Ayı  Çalışma SaatleriRamazan ayı boyunca İzmir Optimum olarak saatlerimizi size uyarladık.Ramazan ayındada buluşma noktanız olacak.