• Canpark Sinemalarında kampanyalı fiyatlar başladı.Bilet fiyatlarımız güncellenmiştir. Detayı aşağıdaki gibidir;İlk Seanslar: 10 tl (İlk seanslar sadece Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günü içindir)Halk Günü: 13 tl (3D filmlerde 1 tl fark uygulanır)Hafta içi Öğrenci: 16 tl  (3D filmlerde 1 tl fark uygulanır)Hafta içi Tam: 18 tl (3D filmlerde 1 tl fark uygulanır)Hafta sonu Öğrenci: 18 tl  (3D filmle

  • CanPark Bowling `de KampanyaCanpark Alışveriş Merkezi, CanPark Bowling `de bowling oynayan kalmasın diye kampanyaya gitti ve her oyun için fiyatı 10 TL `ye indirdi. Sizde bowling tutkunu ya da bowling konusunda deneyim kazanmak istiyorsanız CanPark Bowling `in bu kampanyasını kaçırmayın. 

  • Canpark AVM `den Mercedes CLA 200 AMG Kampanyası Alışverişin Keyfini Canpark`ta Sürün diye her 100 tl lik alışverişe çekilişe katılma hakkı sizi bekliyor...19 Nisan - 19 Haziran arasında aynı günde 100tl`lik alışverişe bir Mercedes kazanma çekiliş hakkı sizi bekliyor.Alışveriş sizden Mercedes CLA 200 AMG Canpark`tan hediye.