Metroport AVM Sinema
Metroport AVM Sinema

Metroport AVM Sinema

 

 

 

 

 

Bahçelievler Metroport Cine Vip

 Metroport AVM Ve Yaşam Merk. Metro İstasyon Üstü Bahçelievler/İstanbul

 0(212) 441-4975

Sinemaseverler için keyifli bir sinema salonu olan Bahçelievler de ki "MetroPort AVM Sinema" büyük ama bir o kadar da modernize edilmiş ergonomisiyle donatılmış salonları, keyifli vakit geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları, tadı doyumsuz popcorn ve içeceklerin yer aldığı kafeteryaları ile kalitesi ile adından söz ettiren bir sinema salonudur.

MetroPort sinema, ses sisteminde de Dolby Digital`in en son teknoloji ile ürettiği ses sistemlerini kullanmaktadır. Pelican sinema salonu koltuk keyfini maksimum yaşayabileceğiniz bir sallara sahip. MetroPort Sinema Cine Vip, sinema koltukları ile rahat ve konforlu film izleme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca salonda film seyrederken  çift kişilik koltuk tercihinde de bulunabilirsiniz.

MetroPort Avm Cine Vip Sinema salonu mimari özellikleri ile de ön plana çıkarken siz sinemaseverlere muhteşem bir atmosfer yaşatmaktadır.MetroPort AVM `de 8 salon bulunmaktadır ve salonların tamamı 3D özelliğine sahip salonlardır.

MetroPort Cine Vip Avm Sinema seansları en erken 11:00 ve en son 23:45 seansı ile kapanmaktadır. Bu solonun tüm vizyonda ki filmlerine ve seanslarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca MetroPort sinema biletleri konusunda en doğru ve güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine yine sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bu salon hakkında tüm detaylı bilgilere, sinema bilet fiyatları ve kampanyalarına, salonun duyuru ve haberlerine her zaman sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizden tüm bilgilere erişmek ve MetroPort AVM Sinema Salonları`nı keyifli bir sinema deneyimi için özellikle tavsiye ederiz. Ki bunun için de bir çok nedenimiz var. Bu nedenlerin başında ise modern dizayn, muhteşem ses ve görüntü sistemleri ve ulaşımı kolay bir lokasyonda olmasıdır. E-5 üzerinden tüm toplu taşıma araçları ve Metrobüsle hızlıza ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri
Bahçelievler Metroport Cine Vip
 Metroport AVM Ve Yaşam Merk. Metro İstasyon Üstü Bahçelievler/İstanbul
 0(212) 441-4975
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)