Pelican Mall AVM Sinema
Pelican Mall AVM Sinema

Pelican Mall Sinema (Cinema Pink)

İstanbul Avcılar ilçesinde bulunan Pelican Mall içinde yer alan Pelican CinemaPink Sinema toplamda 11 salonuyla sinemaseverlere hizmet vermektedir. Pelican AVM Sinema, son teknoloji ile hazırlanmış salonlarında en yüksek görüntü kalitesine sahip dev sinema perdeleri, yüksek ses kalitesine sahip ses sistemleri, inanılmaz rahat ve geniş koltukları, ara dinlenme alanlarında ki konforuyla, kafeteryasında ki seçenekleri ile son derece modern ve lüks bir sinema salonudur.

Vizyonda ki tüm filmleri sinemaseverlere sunmayı başaran Pelican AVM sinema salonları modern, geniş ve ferah sinema salonları ile siz değerli ziyaretçilerine hizmet verirken haftanın her günü hizmet veren bir sinema salonlarına sahiptir. Pelican Avm Sinema Seansları 11:00 itibari ile başlıyor ve geç saat seansı olan 21:45 seansı ile kapılarını kapatıyor. Ayrıca en güncel Pelican Mall sinema seans bilgilerine ve sinemada gösterimde olan vizyon filmlerine bu salon için özel hazırladığımız Pelican AVM CinemaPink Sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

CinemaPink ile irtibata geçmek için (0212) 4502177 numaralı telefonu arayarak  Pelican sinema bileti, Pelican sinema bilet fiyatları ve Pelican sinema telefon numarasından filmler ve bu detaylar ile alakalı bilgi alabilir, salon hakkında görüşlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Ayrıca sinema bilet kampanya ve duyuruları hakkında da en son durumu öğrenebilirsiniz.

Pelican Avm sinema salonu ulaşım konusunda da oldukça kolay ve rahat ulaşılabilir bir konumdadır. İster kendi aracınız ile olsun, ister toplu taşım araçları içerisinde Metrobüs’ü kullanarak hiç trafiğe takılmadan hızlıca ulaşabilirisiniz. İsterseniz Pelican Mall  Avm ücretsiz müşteri servisleri ile de İstanbul Avcılar`da bulunan sinema salonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri
Avcılar Pelican Mall Cinema Pink

Üniversite Mah. Selvi Sok. No: 25 E-5 Üzeri Pelican Mall AVM Avcılar/İstanbul

 0(212) 450-2177
Gösterimdeki Filmler(0)
Yorumlar
    Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)