Köyaltı Mevkii Merkez Mh. Değirmenbahçe Cd.No:34

Yenibosna / İSTANBUL

(0212) 603 40 40

info@starcity.com.tr

 

StarCity Alışveriş Merkezi` ne ulaşım için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlar içinde en kolay ulaşım yolları şunlardır; 

Minibüs Güzergahı: 

Küçükçekmece banliyö istasyonu-İstanbul Caddesi, Cengiz Sk.-Şafak Sk. - Er Sk. -Salih Tamcı Sk. -İnönü Cd. - Sultan Murat Cd. -Halkalı Cd. -Süvari Cd. -Sefaköy Belediye Metrobüs, -Namık Kemal Cd. - Orkide Sk. -Hayırlı Cd. -Dr.Ali Demir Cd. -Malazgirt Cd. -Değirmenbahçe Cd. -29 Ekim Cd. -Turgut Reis Sk. -Starcity Outlet Center -Tahsin Tekelioğlu Cd. -Tevfik Bey Mh. -Ana Çocuk Sağlığı

E-5 (Topkapı, Merter, Şirinevler yönü): 

Topkapı, Merter, Şirinevler yönünden gelirken "Havalimanı ve İkitelli" tabelasından sapın. Birinci sapağı geçip Yenibosna tabelasından (ikinci sapaktan) girin. StarCity Outlet Center, 50 metre sonra solda. StarCity binasının bir tarafı KOM fabrikasına, diğer tarafı ise Altınyıldız fabrikasına bakıyor.

E-5 (Beylikdüzü, Büyükçekmece, Safaköy yönü): 

Beylikdüzü, Sefaköy yönünden gelirken İkitelli tabelasından girin. Kuyumcukent`i geçip Yenibosna tabelasından (ilk sapaktan) sağa sapın. 50 metre sonra solda StarCity Outlet Center`ı göreceksiniz.

TEM (Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönü):

Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km. sonra Yenibosna tabelasından (3. sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağında ALTUR`u, solunda KOM`u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra StarCity Outlet Center karşınıza çıkacak.

TEM (Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönü):

Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km.sonra Yenibosna tabelasından (3. sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağında ALTUR`u, solunda KOM`u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra StarCity Outlet Center karşınıza çıkacak.