Şikayet Yaz

Vialand AVM

Türkiye’de olan ilk Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan VIALAND, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını örkemli bir şölenle açtı.

 
600.000m2 bir alana hizmet veren Vialand AVM, bünyesinde açık kapalı alışveriş caddeleri, uluslararası marka seçenekleri her bütçe ve yaşa hitab edenbirbirinden farklı ürünlere ayrıca zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor. Vialand AVM Tema Park’ın girişinde bulunan Vialand Şato’su ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralayanları büyülerken, gösteri merkezi, konser alanı, geniş yeşil alanı, göleti ve büyük ölçekli kitlelere hitap eden biribirinden farklı aktivite alanını içinde barındırıyor. Diğer alışveriş merkezlerinden farklı mimarisi ile dikkat çeken, dekorlarıyla sizleri büyüleyen, içinden tramvay geçen Vialand AVM alışveriş Caddeleri üzerinde 200’ün üzerinde mağazası, yeme-içme noktaları ve etkinlik alanlarıyla açık havada alışveriş zevkini tatmanız için imkan sağlamaya devam ediyor.

İçerinde alışveriş merkezi ve Tema Park birleştiren yapısıyla bir yeniliği hayata geçiren Türkiye`nin entegre perakende dünyası Vialand AVM, 2015 yılında ziyaretçi akınına uğrayarak 24 milyonun üzerinde misafirlerine hizmet vermiştir. Her zaman yaptığı yeni yatırımlar ile hızla büyüyen Vialand, genellikle her sene aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. 

Vialand AVM, içerisinde bulunan Tema Park ve alışveriş merkezini bulundurma özelliğiyle dünyada başka benzeri olmayan bir örnek. 360 derece entegre perakendecilik anlayışıyla Tema park, otel, alışveriş merkezi ve gösteri merkezinden oluşan Vialand, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına uygun ailece eğlence imkanı sunuyor. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Gerçekten çok güzel avm rahat gezmesi manzaraya karşı alışverişten sonra bir çay yorgunluğunuzu alacaktır gerçekten başka bir dünya vıaland