İzmir Park`ta “Hayalimdeki Dünya”
 

İzmir Park Alışveriş Merkezi, “Hayalimdeki Dünya” konulu resim yarışmasına tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerini davet ediyor.

 

 

Bugüne kadar açtığı onlarca sergi ile sanata ve sanatçıya desteğini sürdüren İzmir Park Alışveriş Merkezi, çocuklara da sanatı sevdirmek, ilgilerini arttırmak, yetenekli olanları teşvik etmek amacıyla geçtiğimiz yıl düzenlediği resim yarışmasını bu sene de düzenliyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlenen yarışmaya İzmir genelindeki kamu ve özele ait tüm okullar katılabilecek. Yarışmanın konusu: “Hayalimdeki Dünya.”

İlkokul ve ortaokul öğrencileri olmak üzere iki ayrı kategoride yapılacak yarışmada dereceye girenlere bisikletten, hediye çeklerine kadar zengin armağanlar verilecek. 35x50 santimetre ölçülerinde resim kâğıdına yapılmış eserlerle yarışmaya katılabilecek olan öğrenciler, teknik ve malzeme konusunda serbestler. Son katılım tarihinin 14 Nisan olarak belirlendiği yarışmanın kazananları 16 Nisan’da açıklanacak, ödül töreni ise 21 Nisan’da İzmir Park’ta gerçekleşecek. Yarışma hakkında detaylı bilgi almak isteyen öğrenci ya da veliler www.izmirpark.com internet adresini ziyaret edebilir ya da İzmir Park danışma birimine müracaat edebilir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder